काठमाडौं । समय समयमा विश्वभरि धेरै अनौठो भिडियोहरू भाइरल भइरहेका हुन्छन् । अचानक भाइरल हुने भिडियोहरु देखेर मानिसहरु छक्क पर्छन् ।

त्यस्ता केही भिडियोहरू छन् जसले विश्वास गर्न गाह्रो बनाउँदछन् । त्यस्तै एउटा भिडियोसामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको छ । यस्तो घटना कसरी हुन सक्दछ भनेर सबै हैरान छन् । यस भिडियोमा, मुसाहरु आकाशबाट वर्षा भइरहेको देख्न सकिन्छ ।

यो भिडियो ट्वीटरमा गज्जबले भाइरल भइरहेको छ । मानिसहरूले यस भिडियोलाई हेरेर टाउको समातेका छन् । यो भिडियो पनि धेरै डरलाग्दो हुनुपर्दछ । साथै, यो धेरै धेरै चर्चाको विषय पनि बनेको छ । भिडियो एबीसी पत्रकार लुसी थाक्रेद्वारा साझा गरिएको थियो । जुन अब अत्यन्तै भाइरल भएको छ ।

यस भिडियोमा यो स्पष्ट रूपमा देख्न सकिन्छ कि मुसाहरुको आकाशबाट वर्षा हुँदैछ । यसमा, आकाशबाट खसिरहेको मुसाहरु भुइँमा खस्ने बित्तिकै दौडिएको देखिन्छ ।

त्यसको लगत्तै त्यहाँ मुसाहरुको लाशहरूको थुप्रो पनि देखियो । वास्तवमा, यी मुसाहरु साइलोमा लुकेका थिए । जब साइलो सफा गरियो, मुसाहरुले त्यसबाट अन्नहरूसँगै वर्षा शुरू गरे । यो भिडियो सोशल मीडियामा पनि मनपराइरहेको छ । एकै साथ मानिसहरू यसमा पनि टिप्पणी गरिरहेका छन् । यो भिडियो अष्ट्रेलियाको हो ।