एजेन्सी । अभिनेत्री सनी लियोनी सधैं समाचारमा छाइरहन्छिन् । धेरै वर्ष क्यानाडामा व यस्क चलचित्रहरूमा काम गरिसकेपछि सनीले बलिउड उद्योगमा प्रवेश गरेकी हुन् । यद्यपि सनी लियोनीले हिन्दी फिल्म ईन्डस्ट्रीमा आफ्नो छाप पार्न कडा परिश्रम गरीन् । फ्यानहरूले सनी र डेनियल वेबरको जोडी मन पराउँछन्। दुबै उद्योग को एक मायालु जोडी हुन् ।

सन् २०११ मा सनी लियोन र डेनियलको बिहे भएको हो । ती दम्पतीका तीन राम्रा बच्चा पनि छन्। उनले निशा कौर वेबरलाई अपनाए। छोरीलाई धर्मपुत्र बनाइसके पछि मात्र दुई जना जुम्ल्याहा छोराहरू नूह र आशेर सरोगेसीबाट आमा बुबा भए। सनी लियोन अक्सर आफ्ना बच्चाहरूसँग सोशल मीडियामा तस्वीरहरू साझा गर्छिन्।

डेनियलले हालै आफ्नो बारेमा एउटा नयाँ कुराको खुलासा गरेका छन् । जसका कारण उनको परिवार निकै दुखी थियो । १७ महिना सम्म उनी महामारीको समयमा सनीलाई पनि भेट्न पाएनन् । उनी आफु मानसिक रुपमा स्वास्थ्य हुन नसकेको बताएका छन् । एक भारतीय मिडियामा उनले आफ्नो मानसिक स्वास्थ्यका बारेमा खुलेर कुरा गरेका छन् ।

सनी र डेनियल आफ्ना बच्चाहरूसहित उनीहरूको न्यूयोर्कको घरमा छन्। डेनियलले भने, महामारीको अवधिमा म आफै पनि धेरै पटक चिन्ताको शि का र भएको थिएँ र धेरै निराश थिएँ। परिवारमा सबै संक्रमित थिए । म पछिल्लो १७ महिनादेखि न्यूयोर्कमा मेरो परिवारलाई भेट्न पाएको थिइन् । म पनि अरु मान्छे जस्तै छु। म पनि मानव हुँ र यदि कसैले यस्तो परिस्थितिमा भन्छ कि म यस महामारीमा ड रा उँदिनँ, त्यसो भए यो झू ट हु नेछ।