यस राशिमा शुभ प्रभावः कुनै पनि राशिका व्यक्तिमा ग्रहहरूको चालको विशेष महत्व हुन्छ। ज्योतिष शास्त्रका अनुसार सबै १२ राशीहरु ग्रहहरुको परिवर्तनबाट अछुतो छैनन् । आफ्नो प्रभावबाट मात्र मानिसले शुभ-अशुभ फल प्राप्त गर्छ। छिट्टै नयाँ महिना सुरु हुन लागेको छ । यस्तो अवस्थामा अगस्ट १ गतेबाट कुन राशिका लागि भाग्यशाली बन्दैछन् जानौँ । नयाँ महिना कसका लागि शुभ समाचार ल्याउने छ ?

मिथुन राशि=मिथुन राशि हुनेहरुका लागि आगामी महिना शुभ रहने छ । यो राशिका मानिसहरु आत्मविश्वासले भरिपूर्ण रहनेछन् । परिवारसँग राम्रो सम्बन्ध रहनेछ। यदि तपाइँ जागिर परिवर्तन गर्न वा जागिर पाउनको लागि अन्तर्वार्ताको योजना गर्दै हुनुहुन्छ भने, अगस्त 1 पछि तपाइँ यसमा सफल हुन सक्नुहुन्छ। साथीभाइको सहयोग निरन्तर मिल्नेछ ।

कन्या राशि=यो राशिका व्यक्तिहरूले धार्मिक यात्राको कार्यक्रम बनाउँदै हुनुहुन्छ भने जाने सम्भावना छ । पुरानो साथीसँग भेटघाट हुनसक्छ । नोकरीमा पदोन्नतिको सम्भावना छ । जीवनसाथीको स्वास्थ्य खराब रह्यो भने सुधार हुनेछ ।

मकर राशि=यो रकमले विद्यार्थीको अध्ययनमा रुचि बढाउनेछ । उच्च शिक्षाका लागि परिवारबाट टाढा जान सकिनेछ । भदौ १७ गतेसम्म नोकरीमा बढुवाको सम्भावना छ । नयाँ सवारी साधन किन्नेको मनोकामना भदौ २४ पछि पूरा हुनसक्छ ।