सलमान खानको वृय किनेर बच्चा जन्माउँछु भन्ने यी नेपाली युवती को हुन् ? के समालनको वि, र्य किराना पसलमा पाइन्छ भन्दै उनकै साथीले यसरी कसे व्यग्यं , हेर्नुहोस् भिडियो

४०० भन्दा बढि चलचित्रमा अभिनय गरेर एकछत्र राज गरेकी चर्चित नायिका निरुताले अन्तत् गर्ने भइन आफु भन्दा आधा उमेर कान्छा यि प्रहरीसंग बिहे, डान्स च्याम्पियानमा निर्णायक भएकी निरुताले आफ्नै प्रतियोगि सँग गरेकी रहेछिन् प्रेम, बिहे गर्ने भनेर आज नै मन्चबाट प्रेमि र बिहेको गरिन घोषणा,

४०० भन्दा बढि चलचित्रमा अभिनय गरेर एकछत्र राज गरेकी चर्चित नायिका निरुताले अन्तत् गर्ने भइन आफु भन्दा आधा उमेर कान्छा यि प्रहरीसंग बिहे, डान्स च्याम्पियानमा निर्णायक भएकी निरुताले आफ्नै प्रतियोगि सँग गरेकी रहेछिन् प्रेम, बिहे गर्ने भनेर आज नै मन्चबाट प्रेमि र बिहेको गरिन घोषणा

समिक्षा जस्ती गतिछाडा नहुनु भन्दै फ्यानले दिए रचनालाई सुझाव, पल जस्ता केटा त रचनाले पनि पाउँथिन् तर समिक्षाले जसरी रचनाले कहिल्यै बाटो बिराउँदिनन् भन्दै फ्यानले गरे समिक्षाको तारिफ, के साँच्चिकै पलको पछाडी हात धोएर लागेकी हुन् समीक्षा ? सत्य तथ्य केही दिनमा नै बाहिर आउँदै, हेर्नुहोस् यो भिडियो

समिक्षा र पलले धमाधम खोल्न थाले एक अर्काको पोल, समिक्षाले मैले चोखो माया गर्दा पनि धोका खिाएँ भन्दै रोएको भिडियो भाइरल, पलले स्विकारे आफ्नो गल्ती, यि दुईले गरेका रहेछन् कसैले सोच्नै नसक्ने यति ठूलो गल्ति, भिडियो भयो भाइरल, पल र समिक्षा दुवै रोए