भृकुटीमण्डपको बजारसँगै रहेको ह्वीलचेअरको गोदाममा आगलागी भएको हो ।

आगो निभाउन काठमाण्डौ महानगरपालिकाको दमकल पुगेको छ। प्रहरी र ललितपुरको दमकल पनि पनि परिचालन गर्ने तयारी भएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाण्डौले जनाएको छ।

यो पनि पढ्नुहोस

सलमान खानको अच्चानक ह,त्या सारा देशमा रुवाबसी तथ्य के हो हेर्नुहोस

सलमान खानको अच्चानक ह,त्या सारा देशमा रुवाबसी तथ्य के हो हेर्नुहोस

आजको पोस्टमा, हामी भाइरल समाचारहरू जाँच गर्न जाँदैछौं। भर्खरै हामीले सलमान खानको बारेमा व्हाट्सएपमा सन्देश पायौं कि उनी मरेका छन् वा जीवित छन्। हामी पक्का छौं कि तपाईसँग आजको विषयको बारेमा प्रश्नहरू छन्, जस्तै सलमान खान को हुन्?, के सलमान खान मरेका छन् वा जीवित छन्?, के सलमान खानको निधन भएको छ?, सलमान खानको मृत्युको बारेमा व्हाट्सएपमा फर्वार्ड गरिएको सन्देश वास्तविक हो वा नक्कली?, के सलमान? खान जिउँदै छन् कि छैनन् ?, र अरु धेरै ।

अब्दुल राशिद सलीम सलमान खान (जन्म २७ डिसेम्बर १९६५) एक प्रसिद्ध भारतीय अभिनेता, चलचित्र निर्माता, र टेलिभिजन व्यक्तित्व हुन् जसले हिन्दी चलचित्रहरूमा काम गर्छन्। ३० वर्षभन्दा लामो फिल्म करियरमा खानले चलचित्र निर्माताका रूपमा २ राष्ट्रिय चलचित्र पुरस्कार र अभिनयका लागि २ फिल्मफेयर पुरस्कार सहित ठूला पुरस्कारहरू प्राप्त गरेका छन्।

सलमान खानको पछिल्लो समाचार:

हाम्रो जानकारी अनुसार, अफवाहहरू व्हाट्सएपमा फर्वार्ड गर्न थाल्छन्, र केही मिडिया खाताहरूले पुष्टि नगरी उनको मृत्युको खबर फर्वार्ड गर्दैछन्।

त्यसपछि हामी सलमान खानको बारेमा केही अनुसन्धान गर्छौं। हामीले फेला पार्‍यौं कि उहाँ सुरक्षित र जीवित हुनुहुन्छ, र सोशल मिडियामा अफवाह फर्वार्डिंग पूर्णतया नक्कली हो।