काठमाडौ :

उर्फी जावेद आफ्नो अनौठो स्टाइल र ड्रेस सेन्सका कारण सामाजिक सञ्जालमा निकै चर्चामा रहे पनि आजकल उनी अन्य कारणले पनि चर्चामा छिन् ।

उर्फीले हालै उदयपुरमा भएको कन्हैयालाल हत्या प्रकरणमा आफ्नो प्रतिक्रिया दिएदिएकी थिईन् का थिए, जसका कारण उनको निकै आलोचना भएको थियो । उर्फीले यस विषयमा आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा लेखेकी छिन् – धर्मको नाममा यस्तो बर्बरतालाई अल्लाहले कहिल्यै अनुमोदन गरेका छैनन् ।

त्यसपछि उनलाई धम्की र अश्लिल सन्देशहरू आइरहेका छन्। यसैबीच अहिले उनको आत्महत्याको खबर निकै भाइरल भइरहेको छ, जसमा उर्फीले आक्रोश पोखेकी छिन् । उर्फी जावेदले आफ्नो इन्स्टाग्राम स्टोरीमा पोस्ट सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनले आफ्नो चिन्ता व्यक्त गरेकी छिन् ।

उर्फीले इन्स्टा स्टोरीमा सेयर गरेको पोस्टमा एक व्यक्तिले कोलाज फोटो सेयर गरेका छन्, जसमा एकातर्फ उर्फीको घाँटीमा फाँसी देखिएको छ भने अर्को फोटोमा उर्फीको तस्बिर देखिन्छ । साथै क्याप्सनमा रिप उर्फी जाबेद लेखिएको छ ।

यसै क्रममा एक व्यक्तिले यो भाइरल पोष्टमा कमेन्ट गर्दै लेखेका छन्, ‘म उर्फीको हत्या गर्ने व्यक्तिको साथमा छु । यो स्क्रिनसट सेयर गर्दै उर्फी लेख्छन्, ‘यो संसारमा के भइरहेको छरु मलाई ज्यान मार्ने धेरै धम्की आएको छ र अहिले यो।

कमेन्टमा पनि उनी मेरो हत्याराको साथमा उभिएको भन्दैछन् । इडियटु। यति मात्र होइन, उर्फीले इन्स्टाग्राममा आफ्ना केही तस्बिरहरू पनि सेयर गरेकी छिन्, जसमा उनले आफ्नो घाँटीमा यो दाग कसरी आयो भन्ने बताएकी छन्, जसलाई फन्देह भनिएको छ ।