से -क्स महिला–पुरुष दुबैका लागि निकै आवश्यक हुन्छ । से /क्ससँग स-म्बन्धित थुप्रै अनुसन्धानहरु प्रकाशित पनि भइसकेका छन् ।अनुसन्धानले नै महिलाले भन्दा पुरुषहरुले से’- क्सको बारेमा बढि सोच्ने निष्कर्ष निकालेको छ ।

यस्तैमा महिलाहरुको से- -क्स व्यव-हार स/म्बन्धि अर्को एउटा सर्वेक्षण गरिएको छ जसका अनुसार ६ जनामध्ये एक महिला आफूलाई मन परेको केक खानका लागि शा-रिरक स’/म्ब-न्ध बनाउन चाँहदैनन् अर्थात उनिहरू से*-क्स भन्दापनि केक मन पराउछन् ।

डेली स्टारको रि’पोर्ट अनुसार आफूलाई मन परेको केकका लागि महिलाहरु र -/क्सी पि उन र १३ प्रतिशत महिलाहरु मोबाइलको प्रयोग गर्न बन्द गर्ने गर्दछन् ।

यो अनुसन्धान २२०० महिलाहरु बिच ‘नेशनल केक विक’ को दौरान गरिएको हो । ६ जनामध्ये एक महिला आफूलाई मन परेको केक खानका लागि शा/ रिर-क स’म्ब-न्ध बनाउन चाँहदैनन् ।

उक्त सर्वेक्षणका निर्देशक कपलिंगका अनुसार मानिसहरु आजकाल केक देखेपछि नखाई बस्नै सक्दैनन् । उनी भन्छन्, ‘केक सबै मानिसहरुको मनपर्ने खानामा परेको छ । उक्त सर्वेक्षणले निकालेको निष्कर्ष अनुसार आठमध्ये एक कर्मचारी आफ्नो बोसलाई खुसी बनाउनका लागि केक खुवाउन मनपराउँछन् ।

यस्तैमा ११ प्रतिशत पुरुषहरु आफ्नी प्रेमिकाको मन जित्नका लागि केक नै पहिलो रोजाई हुने बताउँछन् ।