यी राशिका व्यक्तिहरूलाई महालक्ष्मी योगबाट भाग्यको साथ मिल्नेछ

अर्कोतर्फ, यदि हामी बुध ग्रहको बारेमा कुरा गर्छौं भने, यसलाई वाणी, संचार, बुद्धि, तर्क क्षमता र व्यापारको कारक मानिन्छ। वृष राशिमा बुध र शुक्रको संयोगले अत्यन्त शुभ लक्ष्मीनारायण योग बन्न लागेको छ । यसलाई महालक्ष्मी योग पनि भनिन्छ । यो महालक्ष्मी योगलाई ज्योतिष शास्त्रमा विशेष स्थान मानिएको छ । जसको कुंडलीमा यो योगको प्रभाव हुन्छ, उनीहरुले जीवनमा सबै प्रकारका सुख-समृद्धि सजिलै प्राप्त गर्दछन्।

बुध-शुक्र ग्रहको मिलनबाट बन्ने महालक्ष्मी योगबाट केही राशिका व्यक्तिहरूलाई विशेष लाभ मिल्ने देखिन्छ। आउनुहोस् जानौं ती भाग्यशाली राशिहरू कुन हुन्।

मेष: अचानक लाभ मिल्नेछ मेष राशिका व्यक्तिहरूले बुध र शुक्रको संयोगबाट बनेको लक्ष्मीनारायण योगबाट अद्भूत लाभ प्राप्त हुने सङ्केत रहेको छ । तपाईको कुंडलीको दोस्रो घरमा यो लक्ष्मी नारायण योग बन्नेछ। राशिफलको दोस्रो घरलाई धन र बोलीको स्थान भनिन्छ। यस्तो अवस्थामा मेष राशिका व्यक्तिहरुका लागि धन आर्जनको प्रबल सम्भावना रहेको छ । अचानक लाभ मिल्नेछ, जसले तपाईको आर्थिक स्थितिमा सुधार ल्याउनेछ। व्यापार व्यावसायमा लाग्नेहरुका लागि यो योगबाट राम्रो लाभ हुने संकेत देखिन्छ ।जग्गा बिक्रीबाट मनग्य आम्दानी गर्न सकिनेछ । कार्यस्थलमा तपाईको कीर्ति बढ्नेछ। तपाईका लागि समय अनुकूल रहनेछ।

कर्कट राशिः आम्दानीमा वृद्धि हुने राम्रो अवसर आउनेछ

कर्कट राशिका व्यक्तिहरूलाई बुध-शुक्र ग्रहको मिलनबाट बन्ने लक्ष्मीनारायण योगको पनि राम्रो लाभ मिल्नेछ। मान प्रतिष्ठामा वृद्धि हुने संकेत देखिन्छ । विगत केही महिनादेखि काम गरिरहनुभएको योजना सफल हुने समय आएको छ। तपाईको राशिबाट ११ औं घरमा लक्ष्मी नारायण योग बनिरहेको छ । राशिफलको ११ औं घर आय र आम्दानीको हो । यस्तो अवस्थामा तपाईको आम्दानी बढाउने राम्रो अवसरहरु आउनेछन् ।नोकरीमा पदोन्नति र आर्थिक लाभको प्रबल सम्भावना छ। आम्दानीका नयाँ स्रोतहरू सिर्जना हुनेछन्। विदेश यात्रा पनि सम्भव छ, जहाँ तपाईं पनि राम्रो सौदा पाउन सक्नुहुन्छ।

सिंह: पदोन्नति र धन लाभको संकेत मिल्नेछ

तपाईको राशिका लागि दशौं स्थानमा लक्ष्मी नारायण योग बन्नेछ। राशिफलको दशौं घर काम र कार्य क्षेत्रसँग सम्बन्धित छ। यस्तो अवस्थामा तपाईले नयाँ कामको राम्रो प्रस्ताव पाउन सक्नुहुन्छ। जागिरमा पदोन्नति र आर्थिक लाभ हुने संकेत पनि देखिन्छ । अर्कोतर्फ व्यापार व्यवसायमा लागेकाहरुलाई ब्यापारमा राम्रो नाफा हुने संकेत रहेको छ ।यी राशिहरुमा माता लक्ष्मीको विशेष कृपा रहनेछ । जुनसुकै काममा धेरै सफलता मिल्नेछ ।