एजेन्सी । बॉलीवुड कलाकारहरुमा यस्ता खबरहरु छन् जसले अचम्म बनाउँछन् । त्यस्तै एउटा रमाईलो कहानी फराह खान र रविना टण्डनका पति अनिल थडानीको छ जुक कुरा पहिलो पटक रविनाले सुन्दा पनि छक्क परेकी छन् । उनले रविनासंगै जाँदा त्यो कुरा कार्यक्रममा सार्वजनिक गरिदिएकी छन् ।

कुराकानी कार्यक्रममा कुराकानी गर्दै बलिउडका प्रख्यात कोरियोग्राफर र फिल्म निर्देशक फराह खानले आफू र अनिल एक पटक संगै बेड शेयर गरेको बताइन् । त्यो जहाजमा उडानका क्रममा हो । उनीहरु एउटै विस्तरामा थिए । यसको पछाडि एउटा चाखलाग्दो कारण पनि थियो।

उनले त्यसको कारण बताउँदै भनिन्, तपाईहरु मेरो कुरा सुनेर गलत नसम्झनु होला । म र अनिल धेरै पुराना र घनिष्ठ मित्रहरू हौ । केही वर्ष अघि, एउटा उडान कम्पनीले एक योजना सार्वजनिक गर्यो । यदि दम्पतीले विजनेश क्लास (महंगो शुल्कको टिकट टिकट लिए भने एउटा टिकटमा एउटा सीट फ्रिमा पाइन्छ । हामी दुबै जोडीको रूपमा टिकट लिने गर्थ्यौं र टिकट विभाजन गरेर ओछ्यानमा सुत्थ्यौं। यस्तो गर्दा एउटा टिकट फ्रिमा पाइन्थ्यो ।

अभिनेत्री रवीना टण्डनसँग फराह खानसंग संगै थिइन् ।
यस समयमा, फराह खानले बाल्यावस्थाका दिनहरूमा धेरै हाँसोलाग्दा कथाहरू सुनाइन्। उनले भनिन् उनी अनिल थडानीलाई थादुमल भनेर जिस्क्याउँथिन् । फराहले भनिन्, केटाहरू सुरुदेखि नै रवीनाका लागि पागल थिए। रवीनालाई प्रेम प्रस्ताव राख्न केटाहरुको लाइन लाग्थ्यो । रवीना त्यस समयमा जीपमा कलेज पढ्न आउँथिन् ।

फराह खानले बलिउडमा नृत्य कोरियोग्राफरको रूपमा आफ्नो क्यारियर शुरू गर्नुभयो। उनले धेरै फिल्महरूको गीतहरू कोरियोग्राफीको साथ हिट गरी। फराह खानले निर्देशनको लागि पनि हात प्रयोग गर्‍यो। उनले शाहरुख र अक्षय कुमारसँगै फिल्महरू बनाए।