काठमाडौं । विश्वका शिर्ष धनाड्यहरुको सुचीनमा आफ्नो नाम राख्न सफल मुकेश अम्बानीको घरनजिकै फेला परेको एक कुराले सबैको होस उडाएको छ । भारतका सबैभन्दा धनी उद्योगपति मुकेश अम्बानीको घर एन्टिलियामा सं’दिग्ध कार र २० जि’लेटिन स्टि’कहरू फेला पारिएको छ ।

मुम्बई प्रहरी टोली घटनास्थल पुगेको छ । एटीएस टोली मुम्बई डग स्क्वाट र ब’म नि’वारण टोलीसमेत सं’दिग्ध कार पाए पछि पुगेको जनाइएको छ । एटीएसले आ’तंकवा’दी’ को’णबाट घटनाको अनुसन्धान गरिरहेको छ । २० जि’लेटि’न स्टि’कसहितको एक शं’कास्पद ए’सयूवी का’र मुकेश अम्बानीको घरको बाहिर फेला परेको हो ।

वृश्चिक एसयूवी बिहीबार अम्बानीको निवास, एन्टिलिया, मुम्बईको पेडर रोडमा देखियो । शंकास्पद कार फेला परेपछि अम्बानीको घरका सुरक्षाकर्मीहरूले स्थानीय प्रहरीलाई खबर गरेपछि धेरै प्रहरीहरू घटनास्थलमा पुगे र कारको अनुसन्धान सुरु गरेका हुन् । मुम्बई डग स्क्वाड र ब’म नि’वारण टोली घटनास्थलमा पुगे र कारको अनुसन्धान शुरू गरेको जनाइएको छ ।

युएईको भयानक दु’र्घटनामा दुई दाजुभाईको मृत्यु
डरलाग्दो सडक दुर्घटनामा दुई दाजुभाईको मृत्यु भएको छ । युएईमा भएको एक सडक दु’र्घटनामा दुई जनाको मृ’त्यु भएको हो । यी भाइहरू रस अल खै’माहमा सवारी दु’र्घटनामा परेका थिए ।

रस अल खैमाह प्रहरीका एक वरिष्ठ प्रहरी अधिकारीका अनुसार दुर्घटना शामल क्षेत्रमा बिहीबार राति रिङ्ग रोडमा भयो, जसलाई एमिरेट्स बाइपास रोड पनि भनिन्छ । ट्राफिक र गस्ती विभाग, आरएके प्रहरीका निर्देशक ब्रिगेडियर अहमद अल साम अल नकबीका अनुसार चालकले स्टेरिङ्गबाट नियन्त्रण गुमाएपछि कार पूरै क्षतिग्रस्त नभएसम्म धेरै पटक पल्ट पल्टियो ।

दु’र्घटनाको कारण एक जनाको मृत्यु घटनास्थलमै भयो भने थप एक जनाको अस्पताल लैजादैँ गर्दा मृ’त्यु भयो । उनका भाईलाई नजिकैको अस्पतालमा लगिए पनि अस्पतालले मृत घोषित गर्यो ।उनले सवारी चालकहरुलाई सडकमा केन्द्रित रहन र सबै यातायात नियम र कानूनको कडा’ईका साथ पालन गर्न आग्रह गरेको छ ।