सदावहार नायिका करिश्मा मानन्धर र महानायक राजेश हमालले नेपाली चलचित्र क्षेत्रमा करिब २ दशकबढी एकसाथ कैयौँ चलचित्रमा काम गरेका थिए । चलचित्रमा काम गर्दा गर्दै निर्माता बिनोद मानन्धरसँग विबाह गरिसकेकी करिश्माका फ्यानले भने राजेशसँगै विबाह गरेको भए हुन्थ्यो भन्ने चाहान्थे तर विबाहित करिश्मा र अविबाहिर राजेश बीचमा त्यो भने सम्भव थिएन ।

अन्ततः राजेश हमालले पनि उमेर ढल्केपछि मोडल मधु भट्टराईसंग विवाह गरे । पछिल्लो समय पनि राजेश र करिश्माले अहिले पनि साना ठूला प्रोजेक्टहरुमा एक साथ काम गरिरहेको देखिन्छ त्यो देख्दा उनीहरुका फ्यानले अहिले पनि त्यस्तै खालका कमेन्टहरू लेख्ने गर्छन् ।

यसैबीच करिश्माले केहि महिनाअघि मात्र आफ्नो इस्टाग्राममा राजेशसँगको पुरानो तस्विर पोष्ट गरेकी थिइन् । जुन तस्विरमा राजु निरौला नामका प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘यो जोडीले सँगै घरजम गर्नु पर्ने थियो ।’ त्यस्तै चुनी दिनेशले ‘याद आयो’ भनेर कमेन्ट गरेका थिए ।

नायिका करिश्माले शेयर गरेकाे त्याे तस्विरः